Edyta Bogdanowicz

Absolwentka kierunku Kosmetologia na wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od wielu lat z ogromną pasją zajmuje się stylizacją rzęs. Oficjalny Instruktor BLACK-LASHES z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodami: VOLUME UP, 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara, a także z zakresu szkoleń instruktorskich. Specjalista ds. sprzedaży i produktu marki BLACK LASHES.

Centrum Szkoleniowe BLACK LASHES
ul. Akacjowa 4, 62-002 Suchy Las
Telefon: 61 622 58 70, 510 095 613
Pon.-Pt. 8:00 - 16:00
e-mail: szkolenia@black-lashes.pl
www.black-lashes.pl

Paulina Hak

Paulina Hak mgr Kosmetolog jestem Absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dyplomowaną linergistką. Posiadam własny salon fryzjersko-kosmetyczny Barocco Hair & Body w Katowicach, od kilku lat jestem mocno związana z przedłużaniem rzęs. Zawszę stawiam na perfekcję i dokładność wykonanej pracy. Na każdym kroku staram się uświadamiać klientki i kursantki o tym jak ważna jest estetyka przedłużonych rzęs. Brałam udział w programach telewizyjnych jako ekspert w tej dziedzinie. Chętnie dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Moje kursantki mają możliwość stałego kontaktu i odpowiedniej porady.

Barocco Hair&Body Paulina Hak
ul. Wawelska 1/1, 40-098 Katowice
Telefon: 606 644 900
e-mail: hak.paulina@gmail.com
www.salonbarocco.pl

Agnieszka Pieczonka

Własny salon był zawsze moim marzeniem. Kosztował wiele wysiłków i wyrzeczeń, ale dzieki wsparciu bliskich osób stał sie rzeczywistością. Teraz robię to co lubię najbardziej. Kazdego dnia dokładam wszelkich starań by jak najlepiej spełniać swoje obowiązki, a uśmiech klientów jest najlepszym podziękowaniem.

Studio Urody Delight
ul. Wielkotyrnowska 16, 31-326 Kraków
Telefon: 515 415 202
e-mail: apieczonka@interia.eu

Justyna Żakowiecka

Nazywam się Justyna Żakowiecka i obecnie mieszkam we Włocławku. Kosmetyką interesuje się już od około 14 lat. W 2007 roku ukończyłam Policealne Studium Kosmetyczne uzyskując tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Od tego czasu pogłębiałam wiedzę i doświadczenie kosmetyczne biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. W 2013 roku obroniłam tytuł magistra Kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc w Poznaniu. Obecnie jestem właścicielem Mobilnego Instytutu Zdrowia i Urody "Just-inTime", który oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie kosmetologii. Prowadząc szkolenia z zakresu przedłużania rzęs firmy Black Lashes, metodami: Semi Permanent Mascara, metoda 1:1, Express, 2:1 Siberian Real Mink, pragnę przekazać moją zdobytą dotychczas wiedzę i doświadczenie innym kosmetyczkom.

Instytut Zdrowia i Urody Just-inTime
ul. Królewiecka 1/21, 87-800 Włocławek
Telefon: 512 113 659
e-mail: just-intime@wp.pl

Anna Orłowska

W dzisiejszych czasach coraz więcej z nas chce utrzymać na długo piękno i harmonię ducha. Dlatego idealnie wraz z naturą komponuje się kosmetologia oraz wizaż ,to zakres który od dawna mnie interesuje i jest moim hobby. Na bieżąco podążam za nowymi trendami i nowinkami kosmetycznymi. Uwielbiam tworzyć i zaskakiwać swoje klientki oraz staram się sprostać ich wymaganiom , dodatkowo moje wieloletnie doświadczenie pomaga mi w tym bezgranicznie czego dowodem są certyfikaty i poszczególne osiągnięcia z zakresu estetyki.

Hotel Król Plaza
ul. Bałtycka 16, 76-107 Jarosławiec
Telefon: 512 113 659
e-mail: orlowscy.postomino@vp.pl
www.krolplazaspa.pl

Katarzyna Gilik vel Kielak

Mam na imię Kasia i od 6 lat zajmuję się stylizacją rzęs. Metody które wykonuję to: 1:1/ Express/ 2:1 Siberian Real Mink/ Semi Permanent Mascara/ Rzęsy dolne/ Rekonstrukcja brwi. Przedłużanie rzęs jest moją największą pasją. Prowadzę swój gabinet kosmetyczny w Zielonce pod Warszawą gdzie przeprowadzam szkolenia. Z chęcią podzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem z przyszłymi stylistkami. Zapraszam również na piękne stylizacje.

Salon Urody Chaniss
ul. Wyszyńskiego 9A, 05-220 Zielonka
Telefon: 799 163 121
e-mail: kasia_anonim@op.pl

Paulina Grzybowska

Witam serdecznie. ...od 15 lat moje zainteresowania to stylizacja paznokci. Jednak to nie wystarczyło. Poszerzyłam swoje hobby i pokochałam rzęsy. Po zdobytych umiejętnościach w 2010 roku zostałam Instruktorem Stylizacji Paznokci i Rzęs w Instytucie Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux. Przekazywanie wiedzy i zdobytych doświadczeń moim kursantkom daje mi wiele radości i satysfakcji. W roku 2013 spełniło się moje ciche marzenie i zdobyłam Certyfikat Instruktorski marki Black Lashes. Pprzedłużanie rzęs nie ma dla mnie tajemnic, to dziedzina, w której czuje się jak rybka w wodzie. Spełniając dalsze marzenia postanowiłam wspólnie z przyjaciółką otworzyć Studio, gdzie dbamy o piękne dłonie i rzęsy naszych zadowolonych klientek. Nasze motto brzmi. Magia jest wtedy, kiedy spłatamy dłonie, a oczy mówią wszystko zamiast słów''. Mogę powiedzieć, że jestem szczęściarą. Robię to co kocham z dużym uśmiechem na twarzy. Prowadzę szkolenia i spełniam się zawodowo w salonie.

INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO BEAUTY LUX
ul. Piękna 68 piętro 3, 60-822 Warszawa
Telefon: 22 408 88 61, 22 711 25 07
e-mail: szkolenia@new-nails.com
www.new-nails.com

Olga Drozdowska

Dyplomowana kosmetyczka, stylistka paznokci i rzęs. Właścicielka Salonu Kosmetycznego, Hurtowni Kosmetycznej i Centrum Szkoleń. Obecnie również Instruktor stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara BLACK LASHES, przedłużania i zagęszczania rzęs metodami: 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Express. Moja praca jest Moją pasją!

PazurOla Hurtownia kosmetyczna i Centrum Szkoleń
ul. Gustawa Morcinka 5 Lok.18, 01-496 Warszawa
Telefon: 606 996 721
e-mail: olgach@onet.eu
www.pazurola.pl

Monika Sosnowska

Jestem certyfikowaną stylistką przedłużania rzęs i specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów metodą 1:1, 2:1. Przedłużaniem rzęs zajmuje się od maja 2010 roku. Wykonywanie zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs sprawia mi wielką przyjemność i satysfakcję stąd też pomysł aby swoja wiedzą i umiejętnościami dzielić się z innymi, czyli z Wami kursantkami. Zabiegi przedłużania rzęs jak i same szkolenia wykonuję w swoim Salonie Kosmetyczno- Fryzjerskim M'Style w Żorach przy ul. Wodzisławskiej 14. Z grupami zorganizowanymi miejsce szkolenia ustalane jest indywidualnie i uzależnione jest od ilości kursantek. Gabinet Kosmetyczny Strefa Urody i Relaksu M’Style powstał w czerwcu 2009 roku i mieścił się przy ulicy Wodzisławskiej 12. W kwietniu 2012 roku zmienił lokalizacje na ul. Wodzisławską 14 poszerzając swoja ofertę o fryzjerstwo na zasadzie współpracy ze Studiem Wizażystycznym Twoja Sesja. Strefa Urody i Relaksu to nowoczesny gabinet, który oferuje Państwu szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy salon, w którym każdy klient poczuje się komfortowo i swobodnie. Najwyższą jakość usług uzyskujemy dzięki profesjonalnej obsłudze oraz innowacyjnych urządzeń. W ofercie znajdą Państwo propozycje takie jak: pełna kosmetyka twarzy i ciała, masaże (wyszczuplające, antycellulitowe, ujędrniające itp.), manicure, pedicure, stylizacja paznokci, henna brwi i rzęs, woskowanie ciała, zagęszczanie i przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1 i wiele więcej.

Strefa Urody i Relaksu M'Style
ul. Wodzisławska 14, 44-240 Żory
Telefon: 505 070 977
e-mail: m.style@vp.pl
www.mstyle-zory.pl

mgr Anna Rycerz

Instruktorka i organizator szkoleń dla branży beauty. Współzałożycielka Krakowskiej Akademii Kosmetycznej. Od 2015 roku związana z marką BLACK LASHES w zakresie szkoleń stylizacji rzęs metodą 1:1, 2:1, Express oraz Semi Permanent Mascara. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, gdzie odbywają się szkolenia indywidualne i grupowe. Nasze szkolenia skierowane są zarówno dla profesjonalistów jak i osób które chciałyby nabyć nowe umiejętności. Każdy kursant ma możliwość na miejscu zakupu produktów.

KAK - KRAKOWSKA AKADEMIA KOSMETYCZNA
ul. Półkole 8/1, 31-559 Kraków
Telefon: 515 159 701
e-mail: info@kak.edu.pl
www.kak.edu.pl

Sylwia Ledzion

Właściciel salonu oferującego pełen wachlarz usług z zakresu stylizacji rzęs, związana z marką Black Lashes od początku powstania firmy. Zdobyte liczne nagrody, które dały mi wiele wiedzy oraz doświadczenia, np. III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Stylizacji Rzęs w Krakowie. Staram się ciągle podnosić swoje kwalifikacje różnego rodzaju szkoleniami, warsztatami, konkursami, aby nigdy nie być "w tyle" oraz móc przekazać jak najwięcej wiedzy swoim kursantom z zakresu stylizacji rzęs metodami: 2:1 Siberian Real Mink, 1:1, Express oraz stylizacji rzęs metodą Semi Permanent Mascara.

Ladida Sztuka Upiększania Twarzy
ul. Warszawska 57, 05-120 Legionowo
Telefon: 516 333 242
e-mail: sylwialedzion@vp.pl
www.ladida.com.pl

Kateryna Boreyko

Witam serdecznie, mam na imię Katerina, jestem właścicielką gabinetu kosmetycznego Lash Beauty Centrum w Rzeszowie. Jestem ambitną kosmetyczką z określonym celem. Jestem instruktorem marki Black Lashes z metod: 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Volume Up, Express oraz Semi Permanentna Mascara. Współpracuję z Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowym ProCosmetica w Rzeszowie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe dla szkoleń indywidualnych i grupowych. Stylizacją rzęs zajmuję czwarty rok, chętnie podzielę się swoim doświadczeniem. Zapraszam na profesjonalne szkoleniana terytorium podkarpacia.

Klinika Piękna Gloria
ul. Śniadeckich 20c/1, 35-006 Rzeszów
Telefon: 790 247 141
e-mail: katerinaboreyko@gmail.com
www.gloriarzesow.pl

Anita Warpechowska

Z wykształcenia technik usług kosmetycznych, z zamiłowania stylistka rzęs i instruktor Black Lashes w Centrum Szkoleniowym "Beauty Expert" w Białymstoku. Jako szkoleniowiec zarażam Kursantki pasją do stylizacji rzęs i pozytywnym nastawieniem. Na zajęciach stawiam na profesjonalizm i najwyższy poziom szkoleń. Na co dzień pracuję też w gabinecie gdzie zajmuję się stylizacją rzęs metodami 1:1, 2:1 Siberian Real Mink, Volume Up, Express oraz Semi Permanent Mascara.

SUBE Maria Pietryszyk
ul. Warszawska 9, 15-062 Białystok
Telefon: 85 811 19 19, 85 674 63 89
e-mail: sekretariat@su-be.pl
www.su-be.pl

Ewa Karwan

Nazywam się Ewa Karwan, jestem dyplomowaną wizażystką, ukończyłam z wyróżnieniem Studium wizażu w Szczecinie, zdałam również egzamin czeladniczy w zawodzie wizażystki. Stylizacją rzęs zajmuje się od 2011 roku, praca to moja pasja, spełniam się w niej w 100%. Precyzja i kreatywność to moje domeny. Chciałabym podzielić się wiedzą nabytą przez wieloletnie doświadczenie , prowadząc szkolenia z zakresu stylizacji rzęs firmy Black Lashes. Zapraszam serdecznie.

Ewa Karwan
ul. Śląska 51/1, 70-430 Szczecin
Telefon: 883 730 780
e-mail: kontakt@imageewakarwan.pl
www.imageewakarwan.pl

Małgorzata Homziuk-Jaskuła

Z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Przygodę z rzęsami rozpoczęłam w 2007 roku. Od tego czasu stało się to moją życiową pasją. Rok 2016 przyniósł mi spełnienie zawodowych marzeń. Uzyskałem wówczas certyfikat instruktorki BLACK LASHES. Specjalizuje się w wykonywaniu i szkoleniu ze stylizacji rzęs metodą 1:1, 2:1, objętościową Volume Up, Express oraz Semi Permanent Mascara. Zapraszam na szkolenia i zabiegi.

Klinika Piękna Gloria
ul. Szosa Lubicka 12 lokal 9, 87-100 Toruń
Telefon: 501 941 867
e-mail: aga3500@wp.pl

 

Agata Pasoń

Witam Cię serdecznie! Nazywam się Agata, mieszkam i pracuję w Opolu. Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz kosmetyczką. Swoją przygodę z przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zaczęłam od 2011 roku. Z chwilą wykonania pierwszej stylizacji przedłużania rzęs metodą 1:1 uświadomiłam sobie, że właśnie odkryłam swoją największa pasję! W tej chwili mogę podzielić się z Tobą swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem. Serdecznie zapraszam na szkolenia lub doszkolenia ze wszystkich metod przedłużania i zagęszczania rzęs, po których będziesz solidnie przygotowana i otrzymasz certyfikat firmy Black Lashes.

Q10 Beauty&Spa
ul. Fabryczna 1, 45-349 Opole
Telefon: 663 662 232, 692 257 371
e-mail: q10spa@gmail.com
www.q10spa.pl

Joanna Miotk

Nazywam się Joanna Miotk. Jestem kosmetyczka w rodzinnym salonie kosmetyczno-fryzjerskim Kleopatra w Wejherowie. Przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuję się od 2008 roku. Moja praca daje mi wiele radości i satysfakcji. Swoją wiedzą i doświadczeniem chcę dzielić się z osobami pragnącymi zostać stylistami / stylistkami rzęs, dlatego też od listopada 2016 jestem instruktorką aplikacji rzęs z metod : 1:1; 2:1; volume up; express oraz SPM. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Studio Kleopatra
ul. Panek 5a, 84-200 Wejherowo
Telefon: 660 418 317
e-mail: st.kleopatra@wp.pll
www.studiokleopatra.com.pl

Aleksandra Michałewycz

Z wykształcenia technik usług kosmetycznych. Prowadzę swój salon kosmetyczny , w którym zajmuję się stylizacją paznokci oraz stylizacją oka. Interesuję się również makijażem. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs stało się moją nową pasją z którą chcę się dzielić z innymi

Pracownia Urody Michałewycz
ul. Piastowska 18 1, 47-303 Krapkowice
Telefon: 533 909 332
e-mail: alexandrakowalska01@gmail.com

Aleksandra Gwizdka

Certyfikowana stylistka i instruktor marki Black Lashes. Posiada czteroletnie doświadczenie z zakresu stylizacji rzęs. Stylistka z pasji z ciągłą chęcią samodoskonalenia się. Poświeca całą energię na rozwój zawodowy, który jednocześnie jest jej zainteresowaniem. Od rana do wieczora zajmuje sie wyłącznie stylizacją rzęs dlatego z każdym dniem doskonali swoje umiejętności. Oferuje Wam nie tylko zwykłe szkolenia ale cząstke swoich doświadczeń zawodowych zwiazanych z pracą z klientkami, podejściem do klienta. Służy zawsze swoją radą nawet gdy szkolenie sie już zakończy.

JEAN BEIRA Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Ewa Świtalska
ul. Abramowskiego 36, 90-355 Łódź
Telefon: 533 436 320
e-mail: ola_gwizdka@vp.pl
https://www.facebook.com/ola.gwizdka?fref=ts